Prosinec 2011

Charakteristika: Michael Jackson

30. prosince 2011 v 11:31 | Nicole |  Charakteristiky
Chtěli jste charakteristiku Michaela Jacksona, tak jsem ji pro Vás udělala. Doufám že se Vám bude líbit.
Tumblr_lw0pw1g6tq1r7ce1no1_500_large

Michael Jackson. Při vyslovení tohodle jména se většině z nás vybaví člověk, člověk který hudbu vynesl až na samí vrchol a mi se mu můžeme jen před ním sklánět.Vlastně ani nevím, jestli tuhle charakteristiku mám psát v minulém čase, nebo v přítomném ? Ok, vězněme to tak , že Michael Jackson stále žije a stále boduje.

Charakteristika: Rihanna

29. prosince 2011 v 15:55 | Nicole |  Charakteristiky

Tumblr_lwtwgy0umk1qjqdvno1_500_large
Rihanna Fenty , barbadoská kráska má pouze 23. let a už je na všech vrcholech žebříčků.
Věčně provokující hvězda , na které chlapy můžou jen oči nechat, je proslavená svými unikátními písněmi a videoklipy, nebo pouze jen kecma přihlouplých časopisů o tom jak se jí hroutí život ?

Mikuláš ztratil pás......

6. prosince 2011 v 17:32 | Nicole |  Moje úvahy a povídky
Tumblr_lv3qgh1ffy1qbwqheo1_500_large

Co si představíte pod slovem Mikuláš ? Vybavíte si hned postavu v bílém plášti s dlouhými vousy a s křížem na hrudi ? Nebo si představíte skupinku pekelných čertů s anděli a jedním osamoceným mikulášem, který krostí čerty, jako by se jich vůbec nebál ?!...Mají to vůbec děti za potřebí, být vystrašené k smrti na jeden večer a pak další celý rok zlobit ? Mají to vůbec čerti za potřebí se potit ve velkých kožiších kabátcích ? Nejlepší by bylo, kdyby za čerty a mikuláše + mikulenky, chodili JEN dospělý lidé, pamatuji se ze včeraješka, kdy jsme došli k dvoum klukům a jejich maminka nám řekla, že kluci šli také chodit. A přitom jsme tam byli minulí rok a byli vyděšení až k smrti. A co Vy ? Chodíte převlečení za čerty ? Nebo na tenhle svátek naprosto prdíte ? :)

Takhle to vypadá v Rusku !

Charakteristika: Miley Cyrus

1. prosince 2011 v 18:33 | Nicole |  Charakteristiky
Tumblr_lvcb1lpdei1qm2o82o1_500_large
Miley Cyrus

Miley Cyrus je devatenáctiletá americká zpěvačka i herečka. Fanoušci jsou jí posedlý a někdy se to dá nazvat i šílenstvím. Je úspěšná v tom co dělá, ale ovšem také se hodně objevuje na stránkách bulvárních časopisů, protože nedělá všechno tak jak by se mělo, ale to asi každý teeneager , který si prochází pubertou.

Miley má tělo jako normální holka.Není tlustá, není vyhublá. Myslím si, že takové skvělé tělo by chtělo spousta dívek. Ona si svou postavu pevně hlídá, ale určitě si někdy dá něco dobrého na zub. Její oči jsou krásně zakulacené jako sluníčko. Úsměv má krásný a doplňují ho nádherné bílé zoubky. Miley vyzkoušela mnoho účesů a každý jí slušel. Má nádherné lesklé vlasy spíše do hnědé barvy, ale skloňuje se to i k blond barvě.Její maskérka je hodně šikovná.Líčení na Miley je vždy bezpochyby úžasné !

Ona je tak energetický člověk.Tak vytížená prací. Ráda pomáhá dětem. Jezdí na Haity. Dělá vše pro to aby byl svět o něco lepší. Má skvělé srdce.Ráda na sobě pracuje a chodí nakupovat se svými kamarády. Také jí nechybí ani smysl pro humor. Má to štěstí, že se v ní zrodil takový talent. Dokáži si ji představit snad ve všech hudebních i filmových žánrech. Někdy se Miley obleče nevkusně hlavně na nějaká vystoupení a hned je z toho tragédie.Ale proč si to nevzít na sebe, když se v tom cítí pohodlně ? Někdy ten bulvár opravdu dokáže znepříjemnit život. Jednu dobu Miley nemohla vystát paparazzi. Hrozně ji flustrovali.Lezli jí foťákem přímo do obličeje a snažili se vyfotit sebemenší chybyčku. Ovšem ona to ustála a snaží se žít normální život z kterého by se nezbláznila.

Miley je pro mě dost skvělá osobnost.Na které obdivuji tu bojovnost a snahu.Sleduji jí už od dob Hanny Montany. Už tam se mi začala líbit.Doufám, že se nenechá unést drogamy a alkoholem , jako ostatní hvězdy co neustály svou slávu.